Hakkımızda

BİZ KİMİZ ?

2000 yılından beri faaliyet gösteren şirketimiz; Web ve Mobil pazarlamaya yeni bir soluk getiren çözümler ile hizmetlerinizi ve ürünlerinizi yer ve zaman sınırı olmaksızın ulaşılabilir kılmaktadır. Müşterilerimiz için en doğru ve en avantajlı seçenekleri belirlemek, gizliliğe ve güvenliğe verdiğimiz önemle müşterilerimizin güvenini ve bağlılığını kazanabilmek,uzman kadromuzu sürekli genişleterek, müşteri portföyümüzü geliştirmek ve müşteri isteklerine hızlı bir şekilde cevap verebilmektir.

Web Tasarım
Özel Yazılım
Mobil Uygulama

WEB YAZILIM

Herhangi bir web sunucusu üzerinde çalışan yazılımların tümüne ” Web Yazılımı“ diyebiliriz. Bu yazılımlar kısmen ya da tamamen web teknoloijilerini kullanırlar. Bu sayede web yazılımları Internet Explorer, Mozilla Firefox, Netscape, Chrome, Safari, Yandex gibi bütün web tarayıcıları ile sorunsuz kullanılabilirler. İnternet bağlantısı olan her hangi bir bilgisayar ile kullanılabilen, çok kullanıcılı, çok şubeli çözümleri, yerel bilgisayar sistemi (server, terminal vb) yatırımlarını en az seviyede tutabileceğimiz hayalleri zorlayabilecek ekonomik çözümler sunarlar.

MOBİL PROGRAM

Android – İOS telefonlar – tabletler gibi cihazlara özel olarak kodlanmış ve tasarlanmış, googleplay store yada apple store’den indirilerek tek sefere mahsus cihaza kurulum yapılan  yazılımlara “Mobil Uygulama” denmektedir. Mobil uygulama yazılımı kesinlikle mobil uyumlu site ile karıştırılmamalıdır, mobil uyumlu site responsive olarak tasarımı yapılan web sitesinin responsive olarak kodlanarak ekran boyutlarına göre büyüyüp küçülmesidir.